.

Informacje o Db

Ogłoszenie

Są tu zawarte informacje na temat wykazu sił w DB i w sumie nic więcej

#1 2007-08-25 20:02:59

Hrabia Sayajin le Miqv

Admin of All Sayajins

Skąd: Earth
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Regulamin i zasady

Witam na moim forum!
Moze cie zadziwic fakt iz to forum zostalo zrobione tylko ze wzgledu na informacje w nim zawarte, tak wiec jest to forum wylacznie informacyjne
Dlaczego zdecydowalem sie na takie rozwiazanie?
Poniewaz juz jestem moderatorem na forum mojego sasiada gdzie dyskutujemy sobie o Dragon Ballu i RPG z moimi qumplami a sam zalozylem darmowe forum bo nie wiedzialem i nadal nie wiem czy zalozenie strony internetowej nie byloby platne. A z reszta chcialem sie dowiedziec co moze robic Administrator Forum.
Jezeli ktokolwiek chce pogadac to zapraszam na forum kolegi http://sesja.pun.pl ale ostrzegam, nie wiem jak koledzy przyjma nowego uzytkownika.
Najwazniejszym powodem zalozenia tego forum bylo umieszczenie najzgodniejszego z prawda wykazu jednostek ki z Dragonballa ktorego szukalem dluuugi czas na japonskich stronach. Mimo iz ta wspaniala strona (nadzorowana przez samego Akire Toriame) wygasla ok 14 miechow temu, to wykaz sil zapisalem na dysku twardym i zamierzam podzielic sie nim z innymi. Pewnie uwazacie ze kituje, bo w koncu kazda porzadna strona internetowa zwala wykaz z DB4EVER to liczby ktore tam maja sa niedokladne, do bolu zaokraglone i jest zaledwie 30 procent wszystkiego.
Jeszcz zakladam to forum bo ostatnio wygrzebalem z szuflady battlezona2 i chcialbym napisac kilka informacji dla moich kolegow

Dziekuje za uwage, pozdrawiam i Zycze milego dnia
                                         
                                  Hrabia Sayajin le Miqv- Admin


No cóż.. DB
Nic więcej nie trzeba pisać no może poza:
Miqv
Legendary Super Sayajin
Stalin
a także i
zapomniałbym o

Offline

 

#2 2007-08-30 21:46:19

Zaion Fay

Admin 2

Skąd: PIEKLO PIEKLO PIEKLO
Zarejestrowany: 2007-08-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Regulamin i zasady

jasne przyjmiemy wzdy bardzo milo (tak jak kamiliacze cipka)


"Good by Tien" AHAHAHAHHAHAHAHA (zly smiech)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deilara.pun.pl www.mmcenter.pun.pl www.v-violence.pun.pl www.zbr.pun.pl www.ps3forum.pun.pl